Szkolenia menedżerskie dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do udziału w szkoleniach menedżerskich dla nauczycieli akademickich, organizowanych w ramach programów ZIP.

Kto może być Uczestnikiem?

W szkoleniach menedżerskich dla nauczycieli akademickich finansowanych z programu ZIP mogą uczestniczyć:

• prorektorzy,
  • kierownicy jednostek organizacyjnych UW w rozumieniu par. 11 ust. 1 pkt 1-4 Statutu,
  • kierownicy jednostek dydaktycznych UW,
  • członkowie rad: dyscyplin, dydaktycznych, wydziałów i członkowie rad jednostek innych niż wydziały,
  • kierownicy studiów.

Szczegółowe kryteria udziału znajdują się w Regulaminie.

Obowiązki uczestnika:

• wypełnienie pre-testu i post-testu (tzw. bilansu kompetencji), na platformie szkoleniowej. Uczestnictwo w szkoleniu jest możliwe tylko po wypełnieniu pre-testu,
  • udział w szkoleniu.

Po wypełnieniu powyższych obowiązków możliwe jest uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia menedżerskiego (nie wcześniej niż dwa miesiące od daty zakończenia szkolenia).

W przypadku programów szkoleniowych takich jak Akademia Dziekanów lub Akademia Zarządzania Dydaktyką Akademicką szczegółowe zasady mogą różnić się od wyżej opisanych.

Gdzie i jak zapisać się na szkolenie?

Po zapoznaniu się z aktualnym harmonogramem i wybraniu szkolenia należy:

1. wpisać adres http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/

2. po automatycznym przekierowaniu do serwisu https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/
w prawym górnym rogu pojawi się podlinkowany napis „Zaloguj się”, w który należy kliknąć:

3. następnie należy wybrać „Logowanie dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego” i podać dane do logowania.

UWAGA – wymagane konto CAS, szczegółowe informacje można znaleźć po wejściu w instrukcję
logowania dla nauczycieli akademickich

4. po poprawnym zalogowaniu się należy zjechać niżej, aż pokażą się kategorie kursów, i wejść
w „Szkolenia dla nauczycieli akademickich”:

a dalej w „Szkolenia menedżerskie” (układ kategorii szkoleń może ulegać zmianom,
ale nazewnictwo pozostaje bez zmian):

5. Po wejściu w tę kategorię pojawi się widok aktualnych szkoleń:

Aby móc zapisać się, należy
kliknąć w podlinkowany tytuł
szkolenia z datą

6. Po kliknięciu pojawi się opis szkolenia i zasad rekrutacji. Poniżej tego opisu będzie widoczny przycisk „Zapisz mnie”:

7. Po poprawnym zapisaniu się, na dole strony pojawi się komunikat:

System wysyła też wiadomość automatyczną potwierdzającą rejestrację z informacją o szczegółach szkolenia, terminie rekrutacji i wymaganych dokumentach (patrz poniżej).

Jak wygląda rekrutacja?

Po zarejestrowaniu się na wybrane szkolenie należy wypełnić wymagane dokumenty w terminie nieprzekraczającym podanego w opisie szkolenia na platformie terminu zamknięcia rekrutacji. Dokonanie rejestracji w systemie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w szkoleniu.

Kwalifikacja do udziału w szkoleniu – ogólne warunki:

• spełnienie kryteriów kwalifikowalności wskazanych w definicji kadry zarządzającej (§2 pkt f ppkt. ii Regulaminu zamieszczonego poniżej),
  • poprawne wypełnienie dokumentów pod podanym w opisie szkolenia linkiem, do końca terminu rekrutacji,

Wymagane dokumenty:

• osoba, która po raz pierwszy bierze udział w Programie ZIP:
    – Deklaracja uczestnictwa w Projekcie i Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych,
  • osoba, która bierze udział w Programie ZIP po raz kolejny:
    – brak wymaganych dokumentów.

Powyższe dokumenty są udostępniane do wypełnienia w formie elektronicznej pod linkami umieszczonymi w opisie konkretnego szkolenia.

Informacja na temat wyników rekrutacji zostanie przekazana po weryfikacji zgłoszeń, po terminie zakończenia rekrutacji.

Pracownicy mają nieograniczoną możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach z zastrzeżeniem uczestniczenia tylko jeden raz w szkoleniu o tym samym zakresie tematycznym.

Regulamin: