Akademia Komunikacji Naukowej – podsumowanie pilotażu

Kategoria: Akademia Komunikacji Naukowej, Nauczyciele akademiccy

Program Akademia Komunikacji Naukowej  został przygotowany i zrealizowany przez Sekcję ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich w Biurze Spraw Pracowniczych UW wraz z Centrum Współpracy i Dialogu UW.

Program rozpoczął się w lutym 2024 r. i zakończył w czerwcu 2024 r. W pilotażowej edycji programu zrealizowano 15 szkoleń ogólnodostępnych (6 tematów) oraz 4 szkolenia dedykowane kontynuowane podczas indywidualnych sesji doradczych.

Wśród prowadzących znaleźli się eksperci UW: dr hab. Ewa Marciniak, dr Beata Ciecierska-Zajdel, dr Łukasz Przybysz, dr Małgorzata Styśko-Kunkowska, mgr Izabela Kuzyszyn, mgr Monika Malinowska oraz dziennikarze: mgr Dariusz Łukawski, mgr inż. Wojciech Rodek,  mgr Katarzyna Rodek, Aleksandra i Piotr Stanisławscy – twórcy bloga Crazy Nauka.

Zachęceni pozytywną informacją zwrotną od uczestników_czek już planujemy drugą edycję Programu w przyszłym roku, start w lutym 2025 r. – serdecznie zapraszamy do udziału!