Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ZESPÓŁ

SEKCJA DO SPRAW ROZWOJU KOMPETENCJI NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

mgr Joanna Wąsowska

Z-ca Dyrektora ds. rekrutacji i rozwoju pracowników

(22) 55 24 240

joanna.wasowska@adm.uw.edu.pl

Stary BUW, pok. 209b (II piętro)

 

mgr Daria Rybicka-de Cock

Specjalista

(22) 55 24 242

daria.rybicka@adm.uw.edu.pl

Stary BUW, pok. 209b (II piętro)

 

mgr Gaweł Pasek vel Paszkowski

Specjalista

(22) 55 24 241

g.pasekvelpaszkowski@uw.edu.pl

Stary BUW, pok. 209b (II piętro)

mgr Katarzyna Wileńska-Moody

Specjalista

(22) 55 24 249

k.wilenska@adm.uw.edu.pl

Stary BUW, pok. 209b (II piętro)

SEKCJA DO SPRAW ROZWOJU KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW NIEBĘDĄCYCH NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI

mgr Małgorzata Ciachowska-Parzych

Starszy specjalista

  (22) 55 26 019

+48 609 088 454

Malgorzata.Ciachowska@adm.uw.edu.pl

ul. Dobra 56/66, pok. 2.78 (II piętro)

mgr Agata Kapica

Starszy specjalista

 (22) 55 26 108

+48 662 957 497

agata.kapica@adm.uw.edu.pl

ul. Dobra 56/66, pok. 2.78 (II piętro)

 

mgr Agnieszka Leśniewska

Główny specjalista

Koordynator ds. szkoleń

(22) 55 26 019

+48 600 349 072

Agnieszka.Lesniewska@adm.uw.edu.pl

ul. Dobra 56/66, pok. 2.78 (II piętro)

mgr Grażyna Pawelec

Starszy specjalista

(22) 55 26 107

+48 662 369 079

Grazyna.Pawelec@adm.uw.edu.pl

ul. Dobra 56/66, pok. 2.78 (II piętro)

 

mgr Magdalena Bujak

Starszy specjalista

(22) 55 26 019

+48 609 408 414

magdalena.bujak@adm.uw.edu.pl

ul. Dobra 56/66, pok. 2.78 (II piętro)