I. konkurs – program dla młodych badaczek i dydaktyczek (IDUB)

Kategoria: Młode Badaczki i Dydaktyczki

W czerwcu ogłoszono I konkurs, w którym wyłonione zostaną uczestniczki programu dla młodych badaczek i dydaktyczek realizowanego w ramach IDUB (Działanie IV.5.2). Rekrutacja potrwa została przedłużona i potrwa do 30 września 2022 r. Jeśli szukasz możliwości wsparcia w rozwoju swojej kariery naukowej, aplikuj!

Celem działania „Program dla młodych badaczek i dydaktyczek” jest zaadresowanie zjawiska utraty zaangażowania kobiet w toku rozwoju kariery naukowej. Uczestniczki programu będą mogły m.in. skorzystać z pomocy mentora, wziąć udział w dedykowanych szkoleniach oraz otrzymać stypendium.

W programie mogą wziąć udział badaczki zatrudnione na umowę o pracę na Uniwersytecie Warszawskim, które uzyskały stopień doktora nie wcześniej niż 7 lat przed rozpoczęciem konkursu. Osoby chcące aplikować do programu powinny reprezentować dyscypliny naukowe, dla których zostały powołane na UW Rady Naukowe Dyscyplin (szczegółowe informacje w „Zasadach”).

Zasady nt. naboru uczestniczek i warunków udziału w programie oraz wzory dokumentów,  a także pytania i odpowiedzi są dostępne pod LINKIEM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wniosków aplikacyjnych do 30 września 2022 r. na adres:

bsp.szkolenia@uw.edu.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z kierowniczką działania IV.5.2, mgr Joanną Wąsowską (Z-czynią Dyrektora ds. rekrutacji i rozwoju pracowników w Biurze Spraw Pracowniczych) .

e-mail: joanna.wasowska@adm.uw.edu.pl