Nowa oferta działań rozwojowych – grudzień 2022

Kategoria: Harmonogramy szkoleń dla nauczycieli akademickich, Harmonogramy szkoleń dla pracowników administracji, bibliotekarzy i obsługi

Zapraszamy do udziału w działaniach rozwojowych skierowanych do pracowników UW*.

Harmonogram działań oferowanych w grudniu 2022 r. i linki do rejestracji w poniższej tabeli:

Kategoria Temat Terminy szkolenia/ kursu Źródło finansowania Tryb
szkolenia z obsługi narzędzi informatycznych MS Word w pracy naukowca –
poziom średnio zaawansowany
6, 8, 13, 15, 20 i 22 grudnia
godz. 17.30–19.45
IDUB online
szkolenie z kompetencji miękkich Komunikacja w międzynarodowych zespołach badawczych 6 i 13 grudnia
godz. 12:00-15:15
szkolenia z obsługi narzędzi informatycznych Z excelem przez badania –
poziom średnio zaawansowany
7, 9, 14, 16 i 21 grudnia
godz. 14:30-16:45
IDUB online
szkolenia naukowe Budowa stron internetowych pod działalność naukową dla początkujących 8 i 15 grudnia

IDUB online
szkolenia z obsługi narzędzi informatycznych Narzędzie Canva w prezentacji badań 9 i 16 grudnia
godz. 14:00-17:15
szkolenia naukowe Strategie publikacyjne
na międzynarodowym rynku
czasopism naukowych
13 grudnia

szkolenia menedżerskie Wyzwania Liderskie 14-15 grudnia
godz. 10:00-15:00
IDUB stacjonarnie
szkolenia menedżerskie Skuteczna komunikacja 19-20 grudnia
godz. 10:00-15:00
IDUB stacjonarnie
szkolenia menedżerskie Motywacja 21-22 grudnia
IDUB online

W celu rejestracji na wybrane szkolenie należy kliknąć w podlinkowany tytuł szkolenia.

*W działaniach rozwojowych w ramach powyższej oferty mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie badawczej i badawczo-dydaktycznej i pozostali pracownicy pod warunkiem wykonywania obowiązków związanych z badaniami naukowymi.

Szczegółowe warunki dotyczące udziału w szkoleniach i kursach znajdują się w opisach działań na platformie Kampus-pracownik pod powyższymi linkami. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl. Więcej informacji nt. działań rozwojowych dla pracowników UW na stronie https://rekrutacja-i-rozwoj.bsp.uw.edu.pl/.