Nowe szkolenia – harmonogram dla nauczycieli akademickich* na październik

Kategoria: Harmonogramy szkoleń, Harmonogramy szkoleń dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń i kursów przygotowanych w październiku dla nauczycieli akademickich UW*.

Na początku października we współpracy ze School for International Science (SIS UW) przy Wydziale Neofilologii UW w ramach programu IDUB polecamy kursy prowadzone w języku angielskim nt.:

• „Inferential Statistics using IBM SPSS (Basics)”; środy od 6.10.2021 do 26.01.2022 r., godz. 12:30-14:00 (środy);
  • „Inferential Statistics using IBM SPSS (Intermediate)”; piątki od 8.10.2021 do 28.01.2022 r. w godz. 10:00-11:30 (piątki).

W październiku zachęcamy również do udziału w szkoleniach dydaktycznych, w ramach których wprowadzone zostały nowe tematy:

• „Problem solving” w dn. 7 i 14 października w godz. 10:00-13:15;
  • „Jak zaangażować biznes i instytucje publiczne do współpracy w ramach zajęć ze studentami?” w dn. 21 października w godz. 9:00-12:15;

Planujemy także kolejne szkolenie nt. „Generacja „Z” – jak uczyć i motywować nowe pokolenie studentów” w dn. 18-19 października w godz. 9:00-12:15.

Wśród szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji miękkich zachęcamy do udziału w:

• „Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach podczas zajęć dydaktycznych na uczelni?” w dn. 12-13 października w godz. 10:00-13:15;
  • „Inteligencja emocjonalna w pracy Wykładowcy” w dn. 28-29 października w godz. 12:30-16:00.

HARMONOGRAM DO POBRANIA

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: pracownicy UW pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatnaz punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl