Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Harmonogram szkoleń i kursów w kwietniu – nauczyciele akademiccy

Kategoria: Harmonogramy szkoleń, Harmonogramy szkoleń dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń i kursów oferowanych nauczycielom akademickim UW*. W harmonogramie na kwiecień 2022 r. znajdą Państwo:

Kategoria Temat Terminy szkolenia/ kursu Źródło finansowania
szkolenia
z kompetencji miękkich
Zarządzanie stresem wsparte zaletami charakteru 4, 6 i 11 kwietnia

godz. 9:00-13:15

ZIP
szkolenia dydaktyczne Kreatywność w pracy akademickiej 11-12 kwietnia

godz. 16:00-19:15

ZIP
szkolenia
z kompetencji miękkich
Inteligencja emocjonalna w pracy Wykładowcy 13-14 kwietnia

godz. 10:00-13:15

ZIP
szkolenia specjalistyczne Prawo własności intelektualnej w kontekście dydaktyki i prowadzenia zajęć ze studentami 20 i 22 kwietnia

godz. 10:00-13:15

ZIP
szkolenia
z kompetencji miękkich
Mindfulness: czym jest i jak może pomóc nam
w codziennym funkcjonowaniu
20 i 27 kwietnia
oraz 11 i 18 majagodz. 10:00-13:15
ZIP

 

W celu rejestracji na wybrane szkolenie należy kliknąć w podlinkowany tytuł szkolenia. Jeśli link nie działa, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/.  Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

  1. wybranie kategorii szkolenia widocznej w powżyszym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  2. wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

  • w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: pracownicy UW pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatna z punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.