Harmonogram szkoleń i kursów w styczniu 2023

Kategoria: Harmonogramy szkoleń dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do udziału w działaniach rozwojowych skierowanych do pracowników UW*.

Serdecznie zachecamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UW nt. „Szkolenie dla kadry dydaktycznej z zakresu pracy ze studentami i doktorantami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym osobami z niepełnosprawnością, chorobami przewlekłymi, ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz osobami w spektrum autyzmu”. Szczegółowe informacje są dostępne pod LINKIEM. Terminy szkolenia dostępne w styczniu 2023 r. zamieściliśmy w harmonogramie poniżej.

Ponadto, w styczniu przygotowaliśmy m. in. nowe szkolenie dotyczące komunikacji i radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi uwarunkowanymi kulturowo w pracy dydaktycznej.

Harmonogram:

Kategoria Temat Terminy szkolenia/ kursu Źródło finansowania Tryb
szkolenia z obsługi narzędzi informatycznych Microsoft 365 i Google Workspace dla początkujących 11-12 stycznia

godz. 13:00-17:15

szkolenia językowe English in Social Media for Researchers 11, 18 i 25 stycznia
IDUB online
szkolenia z obsługi narzędzi informatycznych Wykorzystanie prezentacji w MS PowerPoint w badaniach – ćwiczenia 12 i 13 stycznia
godz. 9:00-11:30
oraz 19 stycznia
godz. 9:00-10:30
szkolenia językowe Pronounciation for Academics II czwartki
od 12 stycznia do 30 marca
godz. 15:00-16:30
szkolenia organizowane przez BON Szkolenie dla kadry dydaktycznej
z zakresu pracy ze studentami
i doktorantami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi
13 stycznia
LevelUp stacjonarnie
szkolenia naukowe Strategie publikacyjne na międzynarodowym rynku czasopism naukowych 17 stycznia
godz. 10:00-14:15
IDUB online
szkolenie z kompetencji miękkich Komunikacja interkulturowa w Europie Środkowo-Wschodniej: Białoruś, Rosja i Ukraina 25 stycznia
ZIP online
szkolenia organizowane przez BON Szkolenie dla kadry dydaktycznej
z zakresu pracy ze studentami
i doktorantami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi
27 stycznia
godz. 13:00-16:15
LevelUp stacjonarnie
szkolenie z kompetencji miękkich Asertywność w pracy 30-31 stycznia
IDUB stacjonarnie

W celu rejestracji na wybrane szkolenie należy kliknąć w podlinkowany tytuł szkolenia.

*W szkoleniach mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/ mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie badawczej i badawczo-dydaktycznej i pozostali pracownicy pod warunkiem wykonywania obowiązków związanych z badaniami naukowymi.
  • informacje nt. udziału w szkoleniach organizowanych przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami w ramach programu „Uniwersytet dla wszystkich – level up” dostępne są w REGULAMINIE.

Szczegółowe warunki dotyczące udziału w szkoleniach i kursach znajdują się w opisach działań na platformie Kampus-pracownik pod powyższymi linkami. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.