Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rekrutacja do III edycji programu “Młodzi Dydaktycy”

Kategoria: Młodzi Dydaktycy, Nauczyciele akademiccy

Zapraszamy do udziału w III edycji programu Młodzi Dydaktycy, która będzie realizowana od marca 2024 r. do stycznia 2025 r.

Program skierowany jest do pracowników i pracowniczek UW zatrudnionych na stanowisku nauczyciela akademickiego w grupie dydaktycznej lub badawczo-dydaktycznej, posiadających nie dłuższe niż 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla studentów.

Cele programu:

  • realizacja ogólnouniwersyteckiego programu przygotowującego młodych dydaktyków do realizacji zadań związanych z nauczaniem,
  • rozwój kompetencji niezbędnych w pracy dydaktycznej uczestników III edycji,
  • wsparcie procesu wdrożenia do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego.

III edycja programu Młodzi Dydaktycy składa się z dwóch komponentów – szkoleń grupowych (36 godz. dydaktycznych) i indywidualnego tutoringu dydaktycznego dla uczestników (10-12 godz. dydaktycznych). Przewidziano również pakiet szkoleń dla chętnych (do 24 godz. dydaktycznych).

Zapraszamy do zapoznania się z opisem programu dostępnym pod LINKIEM (plik do pobrania w PDF).

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem Kierowników Jednostek Organizacyjnych, w których są Państwo zatrudnieni, lub Kierowników Jednostek DydaktycznychZgłoszenia będą przyjmowane do 5 lutego br. na adres koordynatorki programu – p. mgr Darii Rybickiej-de Cock z Biura Spraw Pracowniczych, daria.rybicka@adm.uw.edu.pl.

Program jest finansowany ze środków Uniwersytetu Warszawskiego przyznanych przez JM Rektora UW, prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.