Pierwsze szkolenie „Witaj na UW – dobra komunikacja i współpraca w uczelni” dla nauczycieli akademickich

Kategoria: Nauczyciele akademiccy, Ogłoszenia, Witaj na UW!

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowozatrudnionych nauczycieli i nauczycielek akademickich, już 25 stycznia 2024 r. przy ul. Dobrej 55 przeprowadzona zostanie pierwsza edycja szkolenia „Witaj na UW – dobra komunikacja i współpraca w uczelni” skierowana do tej grupy pracowników. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy pozwalającej na szybszą i bardziej efektywną adaptację w nowym miejscu pracy.

Udział w szkoleniu umożliwi nowym pracownikom zapoznanie się z misją i strategią UW oraz organizacją pracy w uczelni.

Podczas szkolenia omówione zostaną najważniejsze zagadnienia dotyczące zatrudnienia w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i wewnętrzne regulacje. Zaprezentowana zostanie bogata oferta socjalna, benefity i przywileje wynikające z zatrudnienia w uczelni oraz rozwiązania instytucjonalne związane ze wsparciem psychologicznym, zapobieganiem mobbingowi i nierównemu traktowaniu, a także rozwiązywaniem konfliktów w miejscu pracy.

Zwieńczeniem szkolenia będzie spacer po kampusie w towarzystwie przewodnika – Pracownika Muzeum UW, który zaprezentuje Państwu historię uczelni oraz jego dziedzictwo.

Rejestracji należy dokonać za pośrednictwem Kampusu Pracownik po zarejestrowaniu się kontem CAS pod LINKIEM (link do strony zewnętrznej).

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Martą Rybak:  marta.rybak@adm.uw.edu.pl

Serdecznie Państwa zapraszamy.