Rekrutacja do II. edycji programu “Młodzi Dydaktycy”

Kategoria: Młodzi Dydaktycy, Nauczyciele akademiccy, Ogłoszenia

Zapraszamy do udziału w II edycji ogólnouniwersyteckiego programu Młodzi Dydaktycy, który realizowany będzie od listopada 2022 r. do czerwca 2023 r.

Program skierowany jest do pracowników UW rozpoczynających pracę dydaktyczną lub posiadających niewielkie (do 3 lat) doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla studentów, zatrudnionych w Uniwersytecie Warszawskim na podstawie umowy o pracę.

Cele programu:

• wdrożenie systemowego wsparcia szkoleniowo-doradczego skierowanego do młodych dydaktyków,
  • rozwój kompetencji niezbędnych w pracy dydaktycznej uczestników kolejnych edycji,
  • wsparcie procesu wdrożenia młodych dydaktyków do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego.

II. edycja programu Młodzi Dydaktycy składa się z dwóch komponentów – szkoleń grupowych (36 godz. dydaktycznych) i doradztwa indywidualnego dla uczestników (10-12 godz. dydaktycznych). Przewidziano również pakiet szkoleń dla chętnych (do 24 godz. dydaktycznych). Szczegółowy program i harmonogram pod LINKIEM.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem Kierowników Jednostek Organizacyjnych, w których są Państwo zatrudnieni, lub Kierowników Jednostek Dydaktycznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 października br. na adres koordynatora administracyjnego programu – p. Darii Rybickiej-de Cock z Biura Spraw Pracowniczych, daria.rybicka@adm.uw.edu.pl.

Program finansowany z ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER w projekcie Program zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP).