„Młodzi Dydaktycy” – trzecia edycja już rozpoczęta!

Kategoria: Młodzi Dydaktycy, Nauczyciele akademiccy

Za nami rozpoczęcie kolejnej edycji ogólnouniwersyteckiego programu „Młodzi Dydaktycy” skierowanego do osób na początku swojej kariery dydaktycznej.

Z zaproszenia do III edycji programu skorzystało 25 pracowników i pracowniczek Uniwersytetu Warszawskiego, reprezentujących 15 jednostek organizacyjnych.

Uczestnicy i uczestniczki programu wezmą udział w cyklu szkoleń i indywidualnym tutoringu dydaktycznym, podczas którego doświadczeni dydaktycy i dydaktyczki podzielą się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.

Wśród szkoleń, prowadzonych w formie warsztatowej, znajdują się m.in.: „Wprowadzenie do dydaktyki akademickiej” oraz „Komunikacja i Techniki prezentacji”.

Program zainicjowany w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju na rzecz UW (ZIP), jako dobra praktyka wypracowana przez uczelnię, obecnie jest finansowany ze środków Uniwersytetu Warszawskiego przyznanych przez Rektora UW.

Więcej informacji nt. okoliczności powstania i celów programu „Młodzi Dydaktycy” pod LINKIEM (link do kategorii aktualności – w nowym oknie)