Szkolenia i kursy dla nauczycieli akademickich – wrzesień 2024

Kategoria: Harmonogramy szkoleń, Harmonogramy szkoleń dla nauczycieli akademickich, Nauczyciele akademiccy

Zapraszamy do udziału w działaniach rozwojowych skierowanych do nauczycieli akademickich UW we wrześniu 2024r..

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na szkolenie „Prosty język i przyjazna komunikacja w rzeczywistości akademickiej” prowadzone w trybie stacjonarnym przy ul. Dobrej 55 (vis-a-vis BUW), w dn. 04.09.24, 11.09.24 2024 r. w godz. 10:00-13:15 przez dr hab. Monikę Kresę, prof. ucz., Wydział Polonistyki LINK

W celu rejestracji na wybrane szkolenie/kurs należy kliknąć w podlinkowany tytuł w poniższej tabeli:

Kategoria Temat Termin szkolenia/kursu Źródło finansowania Tryb
umiejętności społeczne i osobiste Komunikacja w zespołach badawczych 17 i 19 września 2024 r. w godz. 9:00-12:15 IDUB online
umiejętności społeczne i osobiste Rodzic małego dziecka na Uniwersytecie – aspekty formalno-prawne 17 września 2024 r. w godz. 10:00-12:15 IDUB online
umiejętności społeczne i osobiste

Wypalenie zawodowe

19 i 26 września 2024 r.

w godz. 9:00-15:30

IDUB stacjonarny
dydaktyczne

Tworzenie sylabusa w praktyce

23 i 30 września 2024 r.

w godz. 10:00-13:15

IDUB online
umiejętności społeczne i osobiste

Rodzic starszego dziecka na Uniwersytecie – aspekty formalno-prawne

24 września 2024

w godz. 10:00-12:15

IDUB online

W działaniach rozwojowych organizowanych przez Biuro Spraw Pracowniczych mogą uczestniczyć osoby zatrudnione na UW na podstawie umowy o pracę/ mianowania i ponadto spełniające szczegółowe kryteria podane w opisie każdego szkolenia/kursu dostępnym pod powyższymi linkami.

Szkolenia realizowane w ramach IDUB zostały udostępnione także dla osób zatrudnionych w grupie pracowników dydaktycznych.

Oferowane szkolenia i kursy są finansowane z programów wymagających od organizatora zapewnienia minimalnej liczby osób kończących je z sukcesem. Prosimy o zapisy na te szkolenia, w których rzeczywiście mogą Państwo uczestniczyć. Wszelkie pytania dotyczące szkoleń ogólnodostępnych prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.